اخبار نمایشگاه

مهدی آقاجان مدیر عامل شرکت ایمن پایدار اسپادانا در گفتگویی با ستاد خبری پنجمین نمایشگاه مدیریت شهری و دستاورد های شهرداری های سراسر کشور اهداف این شرکت از حضور در نمایشگاه را تشریح کرد.


 موسسات پولی و مالی نقش مهمی در اجرای اقتصاد مقاومتی در حوزه شهرها دارند و حضور این گونه موسسات در پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های سراسر کشور، بسیار تاثیرگذار و مهم است.


ترديدي نيست كه نمايشگاه‌هايي مانند نمايشگاه مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌‌هاي سراسر كشور كاركردهاي متعددي نه فقط براي مديران شهري كه براي شهرداری ها نیز دارد. اين كاركرد در وهله اول به آگاه‌سازي شهروندان بازمي‌گردد كه مي‌توانند از حجم فعاليت‌هاي انجام شده و نوع آن در شهرهاي گوناگون كشور آگاه شوند.


در گفتگويي با ستاد خبري پنجمين نمايشگاه مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌هاي سراسر كشور مهندس عباس مرادي، شهردار فولادشهر، حضور شهرداري‌ها در نمايشگاه دستاوردهاي شهرداري‌هاي سراسر كشور را فرصتي براي تبليغ عملكرد و فعاليت‌هاي انجام شده مديران شهري دانست و گفت: پس از اين نمايشگاه مديران شهري مي‌توانند از تجربه هاي كسب شده براي توسعه هرچه بيشتر شهر خود استفاده كنند.


محمد ابراهیم عباسی شهردار اراک در گفتگویی با ستاد خبری پنجمین نمایشگاه مدیریت شهری و دستاورد های شهرداری های سراسر کشور، ضمن بیان این که چنین نمایشگاه هایی فرصتی برای ارائه توانمندی و فعالیت های انجام شده از سوی شهرداری هاست، گفت: در چنین نمایشگاه هایی سایر شهرداری ها نیز می توانند از اقداماتی که در دیگر شهر ها انجام شده الگوبرداری کرده و در مناطق خود، آن اقدامات را انجام دهند.  


بابك رستم‌پور، شهردار بانه در گفت‌وگويي با پايگاه خبري و اطلاع‌رساني پنجمين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌هاي سراسر كشور، نمايشگاه فعاليت‌ها و عملكرد شهرداري‌ها و اطلاع‌رساني درخصوص نقاط قوت مديران شهري را مهم‌ترين وظيفه و كاركرد نمايشگاه جامع مديريت شهري دانست و گفت: همين مشاهدات عيني و تبادل‌نظر مديران شهري كه در حاشيه اين نمايشگاه انجام مي‌گيرد، مي‌تواند سبب افزايش آگاهي شهرداران  كسب تجارب ارزشمند از سوي ايشان را فراهم آورد.


آوای موفق نمایشگاه وزارت کشور شرکت ساهامی نمایشگاه سازمان توسعه تجارت ایران