مدیر عامل شرکت ایمن پایدار اسپادانا: ایده های جدید به نمایشگاه می آوریم

مهدی آقاجان مدیر عامل شرکت ایمن پایدار اسپادانا در گفتگویی با ستاد خبری پنجمین نمایشگاه مدیریت شهری و دستاورد های شهرداری های سراسر کشور اهداف این شرکت از حضور در نمایشگاه را تشریح کرد.

 

وی در ابتدای مصاحبه در معرفی شرکت متبوع خویش گفت: ایمن پایدار اسپادانا بیش از یک دهه است که در زمینه تولید مبلمان و ارائه خدمات شهری فعالیت می کند. وی افزود: این شرکت با استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های فنی و هنری اصفهان خدماتی را در کل کشور انجام داده و در مواردی پیشنهاد هایی را هم به برخی شهرداری ها ارائه کرده که با استقبال آن شهرداری ها مواجه شده است. علاوه براین، شرکت طرح های پیشنهادی برخی از شهرداری ها در زمینه ساخت نماد یا المان های شهری را دریافت کرده که اجرای آن را بر عهده گرفته است.  

آقاجان هدف از برگزاری هر نمایشگاه را ارائه آخرین دستاورد ها و محصولات درباره موضوع آن نمایشگاه دانست و با بیان این که نمایشگاه مدیریت شهری حدود بیست تا سی درصد در دستبابی به این هدف موفق بوده بر ضرورت اهتمام بیشتر مسوولان و شرکت کنندگان نمایشگاه برای تحقق این هدف تاکید کرد. وی با بیان این مصرف کننده خدمات  و محصولات شهری در نهایت شهروندان هستند، بر تلاش بیشتر برای تولید خدمات و محصولات متناسب با شرایط فرهنگی، اجتماعی کشور تاکید و اظهار کرد: گاهی مشاهده می شود که از محصولات یا خدمات کپی برداری می شود و هیچ خلاقیتی در بهینه سازی آن انجام نمی گیرد. وی گفت: نمایش چنین خدمات یا محصولاتی باعث شده تا نمایشگاه مدیریت شهری در دستیابی به اهداف خود چندان موفق نباشد.

این کارآفرین اصفهانی با بیان این که شهرداری ها و مدیران شهری باید از خلاقیت و نوگرایی تولیدگنندگان محصولات و خدمات شهری حمایت کنند، اظهار داشت: اگر این حمایت صورت نگیرد تولیدگنندگان نمی توانند طرح ها جدید و نو را خلق کنند. وی اضافه کرد: البته آوردن طرح های جدید مشکلاتی دارد که از جمله آن خطرپذیری است. چون در واقع خریدار با خرید طرح جدید مقداری ریسک می کند و خطرهایی را می پذیرد چرا که ممکن است طرح جدید در شهر بازخورد مناسب یا مطلوب نداشته باشد.

وی هدف شرکت خویش از حضور در نمایشگاه مدیریت شهری و دستاورد های شهرداری های سراسر کشور را هم اندیشی با مشتریان درباره طرح های شرکت و نمایش دستاورد های نوین بنگاه خویش اعلام کرد و افزود: از دیگر اهداف ما این است که ایده های جدیدمان را با مخاطبان و مشتریان مان مطرح کنیم تا چنان چه از آن استقبال شد این ایده ها را عملیاتی را به مشتریان ارائه کنیم.

مهدی آقاجان با ذکر این نکته که طی ده سال با بیش از دویست نهاد دولتی، شهری و شهرداری همکاری کرده ایم، به همکاری با نهاد ریاست جمهوری و شهرداری تهران اشاره و اعلام کرد: انتظار داریم که در این نمایشگاه سطح همکاری و تعداد مشتریان مان افزایش یابد. وی درباره این که در نمایشگاه پنجمن مخاطبان و بازدید کنندگان چه جیزی را در غرفه شرکت ایمن پایدار اسپادانا مشاهده خواهند کرد گفت: تلاش کرده ایم یکی دو نمونه از طرح های جدیدمان را در نمایشگاه به نمایش بگذاریم و سایر موارد را هم از طریق بروشور برای بازدید کنندگان توضیح خواهیم داد.

وی در پایان ابراز علاقه کرد که در نمایشگاه پنجم جو خوب و صمیمی میان شرکت کنندگان وجود داشته باشد و رقابت های کاری به دور از حواشی برگزار شود تا مسائل حرفه ای آسیب نبیند. آقاجان اظهار داشت: با دور شدن از حواشی همه قادر خواهند بود از خدمات نمایشگاه به خوبی استفاده کنند و البته در این زمینه رعایت اخلاق حرفه ای نقش مهمی دارد.

 

 

آوای موفق نمایشگاه وزارت کشور شرکت ساهامی نمایشگاه سازمان توسعه تجارت ایران